null

14 listopada poznamy koncepcję pływalni

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy na ogłoszenie wyników konkursu architektonicznego na koncepcję pływalni przy ul. Ostródzkiej. Publiczne ogłoszenie wyników odbędzie się w poniedziałek, 14 listopada o godz. 11 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej 197.

Na konkurs wpłynęło 13 prac. Sąd konkursowy ocenił już każdą z nich. W poniedziałek dowiemy się, które prace zostały nagrodzone. Zgodnie z regulaminem mogą zostać przyznane 3 nagrody w wysokości 20, 30 i 40 tys. zł odpowiednio za trzecie, drugie i pierwsze miejsce i dwa wyróżnienia. 

Natomiast uczestnika konkursu, który otrzymał największa liczbę punktów zaprosimy do negocjacji w trybie z wolnej ręki na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Po podpisaniu umowy, zwycięska pracownia w ciągu ok. 10 miesięcy - opracuje projekt i uzyska pozwolenie na budowę.

Zakładamy, że pływalnia będzie miała osiem torów do pływania, basen rekreacyjny, brodzik dla najmłodszych, jedną zewnętrzną oraz dwie wewnętrzne zjeżdżalnie, sauny, jacuzzi w tym z wodami solankowymi i grotę lodową. W przeszklonym korytarzu wewnątrz budynku umieścimy wydobyte z tego miejsca artefakty archeologiczne.

Konkurs otrzymał rekomendację SARP nr 019/R/2022.