null

Aktywnie nad Wisłą

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Ośmiu wioślarzy i sternik płyną w łodzi

Kontakt z przyrodą, współpraca w zespole i trening siłowy w jednym.

AZS Warszawa zaprasza na na bezpłatne zajęcia dla początkujących z nauki wioślarstwa dla dorosłych, które organizuje w ramach współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy programu "Aktywnie nad Wisłą".

Zajęcia ruszają 14 września i będą odbywać się we wtorki oraz w czwartki o godzinie 18. Kurs obejmuje 8 zajęć, które pozwolą poznać tą dyscyplinę sportu. Jedne zajecia trwają około 1,5 godziny. Przewidywany limit uczestników to 8 osób. Treningi odbywają się na Kanale Żerańskim, przy przystani KS Spójnia-Warszawa ul. Modlińska 16. Zajęcia poprowadzi Robert Borys (tel: 608 506 959). Zapisywać się można poprzez formularza dostępny na stronie https://forms.gle/P2UyXjc31aM6TAvw9

Zajęcia na SUP

Plakat zajęć na SUP. Na górze plakatu zdjęcie pływających ludziach na deskach SUP, poniżej na jednolitym tle odciętym od zdjęcia falującą linią tytuł zajęć i informacja o organizatorze AZS Warszawa. Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.Niebawem na przystani Przystań KS Spójnia-Warszawa rozpoczyną się też zajęcia na SUP. Będą  odbywać się w soboty i AZS Warszawa już zbiera zainteresowanych udziałem dorosłych. Formularz znajduje się na stronie https://forms.gle/GtTHcRD9xWYfdHQt8.

Prawdopodobne terminy zajęć to wrzesień i październik. Zajecia trwają około 1,5 godziny - istnieje możliwość zapisania na kilka lekcji. W przypadku zróżnicowanych poziomów umiejętności może zostać dokonany podział na grupy wg. poziomów, aby zapewnić jak najwyższą jakość nauczania. Te zajęcia są również współfinansowane ze środków m.st. Warszawy w ramach programu "Aktywnie nad Wisłą".