null

Ciałopozytywny Festiwal | projekt "Moje Ciało - Twoje Ciało"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.05.2022 19:00 - 28.05.2022 21:00
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1
Postaci kobiece narysowane na różowym tle. Mają różne kolory skóry, różne kształty figury. Tekst: moje ciało-twoje ciało. Obsesja piękna - dlaczego nie kochamy naszych ciał?

Czym jest zdrowy styl życia? Jak budować zdrową i czułą relację z samą sobą i swoim ciałem? Jak przeciwidziałać zaburzeniom odżywiania i wyjść poza błędne koło odchudzania? Na te pytania, w towarzystwie naszych ekspertek, poszukamy odpowiedzi podczas panelu dyskusyjnego z udziałem publiczności „Obsesja piękna a zdrowie psychiczne kobiet”.

Zapraszamy do dyskusji panie w każdym wieku – mamy, siostry, córki babcie! Naszymi ekspertkami będą Aleksandra Dejewska, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Daria Gradziuk oraz Zuza Sikorska. Podpowiedzą, jak radzić sobie ze stresem w procesie budowania zdrowia psychicznego i fizycznego, jak żyć zdrowo nie popadając w skrajności oraz jak zachować równowagę w świecie pełnym sprzecznych komunikatów.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny (wejściówki można odebrać w Kasach BOK (tel. 22 300 48 00 wew. 1, kasa@bok.waw.pl)

Panel dyskusyjny odbędzie się w ramach projektu "Moje ciało - Twoje ciało", który został objęty matronatem Centrum Praw Kobiet i Fundacji Feminoteka.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.