null

KapselTour - dogrywka

Drukuj otwiera się w nowej karcie
3 pokoje z kuchnią, ul. Głębocka 84
Dziewczynka na Łuku Tryumfalnym, trzyma żółtą flagę z napisem KapselTour - mistrzostwa gry w kapsle. W tle inne budowle: Pałac Kultury i Nauki, Big Ben, piramidy egipskie i szlak między nimi z kapslami.

Dobra zabawa i wielkie emocje gwarantowane!

Dzięki białołęckim wolontariuszom wraca jedna z najpopularniejszych gier podwórkowych XX wieku. Do kapsli zapraszamy wszystkich bez względu na wiek! Najlepiej przyjść całą rodziną! Kto wie, może czyjaś ciocia, babcia, dziadek, mama, tata to dawne mistrzynie i mistrzowie osiedla? Materiały i kapsle będą dostępne na miejscu. 

Całe wydarzenie tworzymy razem! Wspólnie zadbamy o atmosferę, a może też omówimy plany na kolejne wyścigi? Na miejscu będą z nami wolontariusze, którzy pomogli przygotować tor. Między godziną 15.00 a 16.00 można wybrać i przygotować kapsel, to też czas na rozgrzewkę, próby, dopytanie o zasady gry i wybranie swojej strategii na pokonanie toru. Ścigamy się od 16.00 (godziny i zasady startu mogą się zmienić). Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przewidujemy około godziny 17.05. 

Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć do grona wolontariuszy (wolontariusze też biorą udział w wyścigu), to prosimy o kontakt Krystyną Bocheńską k.bochenska@bok.waw.pl 
Działanie finansowane jest ze środków m.st. Warszawy.

Wstęp wolny.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap