null

Annopol z nową nawierzchnią

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Na najbliższy weekend, 2-4 grudnia, zaplanowano ułożenie nowej nawierzchni na ul. Annopol, pomiędzy Odlewniczą a Daniszewską.

Na czas prac, ulica na tym fragmencie zostanie wyłączona z ruchu. Roboty przeprowadzi prywatny inwestor na podstawie umowy zawartej z dzielnicą Białołęka. 

Prace rozpoczną się w piątek, 2 grudnia, o godz. 22.00 i potrwają do poniedziałku, 5 grudnia, nad ranem. Na ten czas jezdnia ul. Annopol pomiędzy Odlewniczą a Daniszewską (bez skrzyżowań) zostanie wyłączona z ruchu drogowego.

Objazd utrudnień został wyznaczony ul. Odlewniczą, Marywilską, Płochocińską, Białołęcką, Przykoszarową i Szlachecką.

Po zakończeniu prac wykonawca przywróci obecną organizację ruchu tj. jeden kierunek ruchu pomiędzy Odlewniczą a Daniszewską. Kierowcy będą mogli pojechać wyłącznie w stronę Daniszewskiej. W tym czasie dokończone zostaną roboty przy nowych zatokach autobusowych, wykonane oznakowanie oraz przeprowadzone prace uzupełniające.

Jeden kierunek obowiązywać będzie ok. dwa tygodnie. Następnie ul. Annopol zostanie już w pełni przywrócona do ruchu po nowej nawierzchni. Całość prac ma się zakończyć do końca grudnia bieżącego roku.

Mapa z objazdem zamkniętego odcinka ulicy Annopol. Informacja o objeździe w treści.