null

Białołęcki Bieg Mam 2022!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dokładnie 28 maja 2022 r. o godzinie 13:00 wystartuje kolejna edycja Białołęckiego Biegu Mam. Na 5-o kilometrowej trasie wyznaczonej w Lasku Henrykowskim zmierzy się 250 kobiet.

Ostatni weekend majowy będzie bardzo sportowy... wystartuje Białołęcki Bieg Mam 2022!

Panie będą rywalizowały w kategorii open, a dodatkowo uczestniczki, które na etapie zapisów zadeklarują, że mieszkają na Białołęce będą także brane pod uwagę w dodatkowej klasyfikacji w kategorii „Najszybsza Mieszkanka Białołęki”.

Start i meta biegu będą zlokalizowane na polance znajdującej się przy skrzyżowaniu ulic Produkcyjnej i Kącik w Warszawie, na tyłach Urzędu Dzielnicy Białołęka.

Bieg główny dla mam będzie poprzedzony biegami dla dzieci na dystansach 200 m, 400 m oraz 800 metrów. Wśród najmłodszych biegaczek i biegaczy, którzy wezmą udział w wyścigu na 200 metrów wybierzemy „Najmłodszego uczestnika Białołęckiego Biegu Mam”.

Zarówno w biegu głównym jak i w biegach dla dzieci zostaną nagrodzone trzy najszybsze osoby, które jako pierwsze przekroczą linię mety, a każdy uczestnik otrzyma piękny, pamiątkowy medal.

W miasteczku biegowym zaplanowane są dodatkowe atrakcje dla uczestników oraz kibiców.

Dzieci będą mogły dać upust swojej wyobraźni i kreatywności w specjalnie stworzonej strefie z klockami Lego.

Uczestników biegu, zarówno biegające mamy jak i dzieci, zaprosimy po odbiór zdrowej przekąski w postaci owocu - do wyboru będzie jabłko lub banan.

W czasie pomiędzy zaplanowanymi biegami będą przeprowadzane dodatkowe konkurencje w formie gier i zabaw, a tatusiowie będą mogli wykazać się siłą i sprytem, i zmierzyć się ze sobą w przeciąganiu liny.

Gośćmi specjalnymi podczas trwania imprezy będą cudowne psiaki ze Schroniska na Paluchu wraz z opiekunkami.

Udział  w biegu wymaga wcześniejszej rejestracji internetowej każdego uczestnika, a w przypadku biegu głównego wniesienia opłaty startowej.

Wszystkie biegi dla dzieci są bezpłatne.

Otwarcie zapisów nastąpi 25 kwietnia 2022 r. o godzinie 12:00.

Mamy 250 miejsc w biegu głównym dla Pań, a koszt udziału to 30 złotych.

O prawie do udziału w wydarzeniu zadecyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Wszystkie opłaty startowe zostaną przekazane na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w Urzędzie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy przy ul. Modlińskiej 197.

Pakiet startowy będzie można odebrać w dniach:

27.05.2022 r. (piątek) w godzinach 16:00 – 20:00

oraz w dniu biegu - 28.05.2022 r. (sobota) w godzinach 9:00 – 12:30.

W dniu biegu przy biurze zawodów będzie funkcjonował depozyt, w którym będzie można zostawić na czas biegu drobne rzeczy.

Wszystkie najważniejsze informacje oraz harmonogram wydarzenia znajdziecie w regulaminie biegu na:  https://bit.ly/Bialolecki_Bieg_Mam  

Zachęcamy również do aktywnego śledzenia profilu BIAŁOŁĘCKI BIEG MAM na Facebooku’u.

Organizatorami Białołęckiego Biegu Mam są Urząd Dzielnicy Białołęka wraz ze stowarzyszeniem Białołęka jest Kobietą, a Partnerami wydarzenia zostały Galeria Północna oraz Schronisko na Paluchu.