null

Gala LV edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Puchary, nagrody i wyróżnienia zostały przyznane najlepszym zawodnikom oraz dyrektorom i nauczycielom aktywnie angazującym się w przygotowanie i przeprowadzenie turnieju.

Gala LV edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (WOM)na szczeblu dzielnicowym za nami.

W Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Światowida zaległe puchary za I-IV miejsce w lekkoatletyce za zawody, które odbyły się w maju, rozdane zostały chłopcom i dziewczętom.  Laureatami zostali:

Dziewczęta:

IV miejsce – SP 118

III miejsce – SP 110

II miejsce – SP 31

I miejsce – SP 344

Chłopcy:

IV miejsce – SP 154

III miejsce – SP 342

II miejsce – SP 344

I miejsce – SP 31

Podczas gali uhonorowani zostali również vice mistrzowie Polski Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży w tenisie stołowym: Aleksy Maciaszczyk oraz Maciej Janik ze SP 368.

W końcowej klasyfikacji etapu dzielnicowego WOM uhonorowane zostały 4. pierwsze miejsca w kategorii dzieci i młodzież. Nagrodą były czeki pieniężne na zakup sprzętu sportowego.

Kategoria dzieci:

IV miejsce – SP 356 (163 punkty)

III miejsce – SP 368 (234 punkty)

II miejsce – SP 342 (250 punktów)

I miejsce – SP 344 (298 punktów)

Kategoria młodzież:

IV miejsce – SP 368 (188 punktów)

III miejsce – SP 342 (194 punkty)

II miejsce – SP 31 (213 punktów)

I miejsce – SP 344 (267 punktów)

Zawody nie odbywałyby się bez wsparcia szkół – które udostępniały obiekty jako gospodarze turniejów. Podziękowania i dyplomy otrzymali dyrektorzy szkół:

- SP 31  -Dyrektor Beata Bieryło

- SP 118 -Dyrektor Małgorzata Stawiarska

- SP 154 -Dyrektor Sylwester Kolibabski

- SP 314 -Dyrektor Iwona Turowska

- SP 342 -Dyrektor Maria Marciniak

- SP 344 -Dyrektor Katarzyna Tarnogórska

- SP 356 -Dyrektor Angelika Zacheja

- SP 361 -Dyrektor Tomasz Remiszewski

- SP 368 -Dyrektor Krystyna Sosnowska

5. Wyróżnienie dla trzech najbardziej zaangażowanych nauczycieli.

Wyróżnienia otrzymali również nauczyciele, którzy pomagali w tworzeniu całego przedsięwzięcia:

- Pani Paulina Kokocińska – SP 368

- Pan Mariusz Szmitd – SP 356

- Pan Emil Kowalski – SP 31