Gra miejska Zdobywcy Korony Białołęki 2022

12.06.2022 10:00 - 12.06.2022 16:00
Na rysunku widoczne są postaci dziewczynki i chłopca stojące na szczycie góry i wtykające w nią flagę, w tle widoczne są bloki mieszkalne. Postaci ubrane są w zimowe ubrania. Informacje na rysunku: Burmistrz Dzielnicy Białołęki m.st. Warszawy Grzegorz Kuca wraz z Zarządem zapraszają na grę miejską Zdobywcy Korony Białołęki, 12.06.2022 g. 10:00 - 16:00. Logotypy organizatorów: syrenka warszawska :Zakochaj się w Warszawie", żółto-zielony półokrąg z konturem bloków mieszkalnych i napisem Białołęka, Budżet Obywatelski Zgłaszam, Głosuję (podkreślone), Korzystam. Logotypy patronów medialnych: czerwono-czarny napis Radio Super Nova oraz zielony napis Czas Białołęki (gazeta).

2. edycja gry miejskiej Zdobywcy Korony Białołęki. Do zdobycia 4 białołęckie górki saneczkowe... tym razem na biegunie.

To już druga odsłona gry miejskiej Zdobywcy Korony Białołęki. Zeszłoroczna cieszyła się ogromną popularnością, dlatego powtarzamy ją w tym roku. Tym razem nasi śmiałkowie, którzy podejmą się tego zadania, będą musieli udać się na.... biegun (to ukłon w stronę tych, którzy rok temu narzekali na gorące temperatury :)).

O co chodzi

Trzeba zdobyć 4 białołęckie górki saneczkowe, rozlokowane na terenie całej dzielnicy:

• przy pętli tramwajowej Tarchomin Kościelny
  • przy ul. Jabłoni
  • przy ul. Ruskowy Bród (obok Bocianiego Zakątka)
  • na terenie rekreacyjnym przy ul. Magicznej.

Można zacząć i skończyć na dowolnej górce. Sposób przemieszczania się między nimi jest również dowolny. Na każdej z górek będą do wykonania zadania. Każde zadanie będzie związane z wyprawą na biegun. Po zaliczeniu zadania i zdobyciu górki otrzymacie pieczątkę w specjlanie przygotowanej legitymacji Zdobywców Korony Białołęki. Po zdobyciu 4 pieczątek, ze wszystkich 4 górek saneczkowych, otrzymacie torbę z nagrodami.

Kiedy

Niedziela, 12 czerwca, w godz. 10:00 – 16:00.

Dobre rady na wyprawę

Górki najlepiej zdobywa się w grupie, dlatego radzimy dobrać się w 3-4 osobowe zespoły (np. rodzina).

Osoby niepełnoletnie, muszą być pod opieką osoby dorosłej.

W swoich planach wyprawowych prosimy uwzględnić utrudnienia na ulicy Płochocińskiej i Modlińskiej na kierunku od Nieporętu do Mostu im. Marii Skłodowskiej-Curie – w tym samym czasie odbywają się zawody Ironman’a.

Wszystkie górki zostały wykonane w ramach budżetu obywatelskiego, podobnie jak skatepark i miasteczko ruchu drogowego przy ul. Łączącej, Wodny Plac Zabaw w Parku Henrykowskim, tężnia w Parku Picassa oraz wiele innych projektów. Jeśli chcesz, aby było ich więcej, głosuj! Głosowanie w budżecie obywatelskim rozpoczyna się 15 czerwca i potrwa do 30 czerwca.

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie