null

Kabaret Moralnego Niepokoju

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.10.2022 19:00 - 24.10.2022 21:00
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1
Członkowie grupy Kabaretu Moralnego Niepokoju w ekstrawaganckich strojach. Dwóch opartych o maskę czerwonego samochodu w typie kabrioletu, a dwóch w środku na siedzeniach. W tle pustynia i góry.

"Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który trwa około dwie godziny i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest/było coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret komentuje życie. Są tu rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko, córka, która sprawia kłopoty ojcu, ojciec, który zadręcza córkę, mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki, małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z tym zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni?  Za długo panowie byli grzeczni.

Bilety (100 zł - parter, 80 zł - balkon) do nabycia w Kasie BOK lub w serwisie Biletyna.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.