null

Kabaret Paranienormalni: Bez znieczulenia

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.02.2022 19:00 - 13.02.2022 21:00
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. Głębocka 66
Dwóch mężczyzn, wystraszone twarze. Trzymają się kurczowo barierki, w tle widać diabelski młyn, spod którego sypią się iskry.

To szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.

„Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Bilety dostępne na stronie. Koszt: 80 zł

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.