null

Kolejny etap prac na ul. Annopol

Drukuj otwiera się w nowej karcie

We wtorek, 11 października rusza kolejny, już 9 etap prac na ul. Annopol pomiędzy ul. Daniszewską a ul. Odlewniczą.

Zamknięta zostanie zachodnia jezdnia, a ruch będzie odbywał się wyłącznie w kierunku północnym od ul. Odlewniczej w stronę ul. Daniszewskiej.

Następnie zostanie wprowadzony etap 10, podczas którego zamknięta zostanie jezdnia wschodnia. Ruch, jak w poprzednim etapie będzie odbywał się wyłącznie kierunku północnym. Aby pojechać w kierunku południowym, trzeba skorzystać z objazdu ulicami: Białołęcką, Płochocińską, Marywilską i Odlewniczą lub Białołęcką, Trasą Toruńską, Marywilską i ul. Odlewniczą. Wykonawca informuje, że prace z 9 i 10 etapu potrwają do końca listopada. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na znaki drogowe. Za utrudnienia przepraszamy. 

Całość przebudowy ul. Annopol ma się zakończyć na początku grudnia. Przed oddaniem ulicy wykonawca na weekend (od piątku od godziny 22:00 do poniedziałku do godziny 5:00) zamknie ul. Annopol na odcinku od Daniszewskiej do ul. Odlewniczej i położy nowy asfalt pomiędzy ul. Faradaya a ul. Odlewniczą. Prace prowadzi prywatny inwestor na podstawie umowy zawartej z nami.

Komunikacja

W związku z pierwszym etapem przebudowy ul. Annopol linia autobusowa 314 w kierunku pętli Tarchomin kursować będzie objazdem ulicami: Białołęcką, Kopijników, Łabiszyńską, Toruńską i Marywilską. 
 

Mapa: Utrudnienia w ruchu na ulicy Annopol. Objazdy poprowadzono ulicami: Daniszewską, Szlachecką, Przykoszarową, Białołęcką, Płochocińską, Marywilską i Odlewniczą.