null

Koncert Anny Wyszkoni z Zespołem

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.12.2021 18:00 - 11.12.2021 20:00
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. Głębocka 66
Anna Wyszkoni - młoda kobieta, blondynka. Górna część postaci, która stoi tyłem do fotografującego, ale ma ku nie mu zwróconą głowę.

W 2021 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej.

Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym jest jubileuszowa trasa koncertowa oraz nowy album z największymi przebojami pt. „Nieznośna lekkość hitu”, który właśnie ukazał się w sprzedaży. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej „Agnieszki”, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem.

Podczas jubileuszowych koncertów nie zabraknie największych przebojów wokalistki: "Czy ten pan i pani", "Biegnij przed siebie", "Wiem, że jesteś tam", "Nie chcę cię obchodzić", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to kochany”, "W całość ułożysz mnie", "Oczy szeroko zamknięte" czy wspomniana „Agnieszka”

Każdy koncert Ani Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji widowisko. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

Zespół gra w składzie:                                                                                              

  • Anna Wyszkoni,
  • Marek Raduli,
  • Patrycjusz Gruszecki,
  • Bartłomiej Pietsch,
  • Łukasz Malinowski,
  • Łukasz Damrych,
  • Krzysztof Krupa.

Informacja o odbiorze bezpłatnych wejściówek już wkrótce.


 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.