null

Międzypokoleniowe malarstwo intuicyjne

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.08.2022 12:15 - 13.08.2022 14:15
Park Henrykowski, ul. Klasyków (róg ul. Modlińskiej)
Autor: Kobieta i mała dziewczynka stoją przy sztalugach i malują obrazy w plenerze. W tle piknik w parku, ludzie siedzą na materacach, dalej namioty plenerowe.

Międzypokoleniowe warsztaty malarstwa intuicyjnego w Dzielnicy Białołęka - to kontynuacja projektu dla mieszkańców w różnym wieku, którego realizatorem jest Fundacja Akademia Iwony Kalaman.

Warsztaty są elementem rozwoju poprzez sztukę, przybliżają jej ideę i dają wymierne efekty odkrywania talentów i uruchamiania potencjału twórczego u uczestników warsztatów. Podczas warsztatów tworzy się przyjazna atmosfera i buduje poczucie przynależności do społeczności lokalnej.  Warsztaty malarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są wręcz wyczekiwane przez mieszkańców dzielnicy. 

Materiały na warsztaty zapewnia Organizator. Podczas warsztatów uczestnicy będą poznawać różne techniki malarskie, zapoznawać się z rożnymi  formami wyrażania twórczości poprzez kolorowe malowanie, zdobienie czy nakładanie różnych struktur.

Doświadczać pracy przy sztaludze jako amatorzy i twórcy własnych inspiracji. Na każdych warsztatach powstanie 1 obraz, natomiast tematyka zajęć będzie dostosowana do grupy odbiorców. Wykonane prace uczestnicy zabierają do domu. Warsztaty będą prowadzone przez 2 osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikację do prowadzenia zajęć z malarstwa intuicyjnego oraz kwalifikację do prowadzenia warsztatów dla osób z niepełnosprawnościami.

Grupa I: 10.00-12.00, grupa II: 12.15-14.15.

Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa.
 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.