null

Panel dyskusyjny: Obsesja piękna – dlaczego nie kochamy naszych ciał?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.11.2021 18:00 - 27.11.2021 21:00
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. Głębocka 66
Postaci kobiece narysowane na różowym tle. Mają różne kolory skóry, różne kształty figury. Tekst: moje ciało-twoje ciało. Obsesja piękna - dlaczego nie kochamy naszych ciał?

W listopadzie zapraszamy na panel dyskusyjny z udziałem publiczności pt. „Obsesja piękna – dlaczego nie kochamy naszych ciał?”. Wezmą w nim udział wyjątkowe kobiety – Joanna Keszka, Jolanta Gawęda oraz Natalia Skoczylas.

Debata stanie się początkiem projektu „Moje ciało – Twoje ciało”. W jego ramach w Białołęckim Ośrodku Kultury (BOK) zostaną zrealizowane zajęcia, spotkania i debaty. Podczas warsztatów prowadzonych przez edukatorki, aktywistki i psycholożki specjalizujące się w tematyce „ciałopozytywności”; uczestniczki będą miały okazję zgłębić tematykę body positivity, poznać mechanizmy mające wpływ na postrzeganie ciała i wyglądu w kontekście społecznym, emocjonalnym, kulturowym oraz prawnym; wymienić się własnymi doświadczeniami oraz zrozumieć w jaki sposób postrzeganie ciała rzutuje na różne obszary ich życia oraz zdrowie psychiczne.

Projekt „Moje ciało – Twoje ciało” został objęty Matronatem Centrum Praw Kobiet oraz fundacji Feminoteka.

Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odbioru w kasach BOK.

Wydarzenie będzie również transmitowane on-line.

Wydarzenie objęte jest projektem "Wychodzę z rodzicami", podczas którego animatorzy zapewniają opiekę na dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub pod numerem telefonu 22 300 48 00.  

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.