null

Poza horyzonty ...

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Mała dziewczynka w wieku przedszkolnym. Uśmiecha się szeroko. Przy buzi trzyma pomalowane kolorowymi farbami dłonie z rozłożonymi palcami.

775 godzin dodatkowych zajęć terapeutycznych dla dzieci z przedszkola przy ul. Ceramicznej.

Przez dwanaście miesięcy przedszkolaki z placówki przy ulicy Ceramicznej będą mogły uczestniczyć w dodatkowych zajęciach o charakterze terapeutycznym. Ich celem będzie wszechstronny rozwój dzieci. A najlepszą metodą są ćwiczenia w formie zabawy. Będą zatem spotkania z alpakami i twórcze wyrażanie siebie poprzez prace plastyczne, muzykę i taniec na arteterapii. Na zajęciach z logorytmiki będziemy stymulować rozwój mowy poprzez śpiew połączony z ruchem. Natomiast na zabawach sportowych dzieci poćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową.

A to wszystko w ramach projektu „Podróż poza horyzonty - Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi 430” Będzie on realizowany dzięki współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014- 2020.

Właśnie ogłosiliśmy przetarg. Z dokumentacją można zapoznać się na stronie Zamówienia publiczne Warszawa. Na oferty czekamy do 2 listopada.