null

Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.01.2023 11:00 - 28.01.2023 12:10
Białołęcki Ośrodek Kultury, Głębocka 66
Dwa niedźwiedzie siedzą na fioletowym kocu, położonym na zielonej łące pełnej kwiatów. Jeden z nich (większy) trzyma w objęciach drugiego (mniejszego).

Bezpłatny seans w ramach 31. Finału WOŚP.

W ramach 31. Finału WOŚP zapraszamy dzieci (od 4 roku życia) wraz z rodzicami na bezpłatny seans filmu Anny Błaszczyk pt. "Przytul mnie. Poszukiwacze miodu". W tym dniu, na pierwszych 50 młodych widzów czekają specjalne dyplomy pierwszej wizyty w kinie!

O FILMIE: Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki pysznego miodku. Nic nie uchowało się także w pszczelich kryjówkach. Mały Miś pragnie wyruszyć do Złotej Krainy w poszukiwaniu niezastąpionego składnika urodzinowego tortu. Niezawodnym kompanem wycieczki okaże się Tata Miś, który początkowo niechętnie zgadza się na wspólną wyprawę przez las. Czy podczas niezwykłej przygody Mały Miś zdoła wykazać się odwagą i samodzielnością? Podróż w nieznane to przecież wielka frajda! Wszystko, żeby uratować urodzinowy tort. Przytul mnie. Poszukiwacze miodu to pierwsza od lat polska animacja dla całej rodziny. Film oparty na bestsellerowej książce Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak to kontynuacja hitowego serialu dla najmłodszych.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.