null

Rozmowy Łukasza Maciejewskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.01.2023 19:00 - 27.01.2023 21:30
Kino Głębocka 66, ul. Głębocka 66
Mężczyzna siedzi na kanapie, ma wystraszony wyraz twarzy. Wygląda jak pan młody.

Spotkanie z Adamem Woronowiczem.

W ramach cyklu zapraszamy na projekcje filmowe, a tuż po nich - rozmowy z krytykiem filmowym Łukaszem Maciejewskim oraz jego gośćmi (twórcami filmowymi, aktorami i reżyserami). Podczas kolejnego, filmowego spotkania przy Głębockiej 66, obejrzymy "Ślub doskonały" - po seansie odbędzie się spotkanie z Adamem Woronowiczem.  

Bilety dostępne internetowo w serwisie Biletyna oraz w kasach BOK. Koszt 20 zł.

O filmie

Ten ślub nie zapowiadał się najlepiej już od samego początku. Panna młoda jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony wymownym szantażem przez przyszłą teściową.  Gdy nastaje dzień ślubu, rusza lawina zdarzeń. Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim, u boku nieznajomej kobiety. Do drzwi rozlega się pukanie, trzeba działać szybko i ukryć kochankę w łazience. Całe szczęście to tylko drużba. Niestety chwilę później do tego samego pomieszczenia wpada przyszła panna młoda wraz ze swoją mamusią. Jeżeli obaj panowie chcą wyjść cało z tej niewygodnej sytuacji – muszą szybko wymyślić alternatywną wersję wydarzeń...

Podczas wydarzenia, w ramach projektu “Wychodzę z rodzicami”, zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 1.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.