null

Rozmowy Łukasza Maciejewskiego: Moje wspaniałe życie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
10.12.2021 18:30 - 10.12.2021 20:30
Białołęcki Ośrodek Kultury, Kino Głębocka, ul. Głębocka 66
Kolorowe portrtowe zdjęcie dziewczyny leżącej na zielonej kanapie. Kobieta jest w średnim wieku, ubrana jest w niebieską koszulę. Lekko się uśmiecha, ręce ma założone za głowę. Odpoczywa.

Po seansie spotkanie z Łukaszem Maciejewskim i zaproszonymi gośćmi.

Moje wspaniałe życie
Polska | 2021 | 100 | 15+
Reżyseria: Łukasz Grzegorzek

Ciepły, a zarazem dowcipny i brawurowy film Grzegorzka jest historią kobiety, która nie chce być już grzeczną dziewczynką. Czy jednak wystarczy jej odwagi, by się zbuntować, zatrząść posadami małżeństwa, stracić reputację i sięgnąć po to, na czym naprawdę jej zależy? W nakreślonej z empatią i fenomenalnie zagranej przez Agatę Buzek postaci przejrzy się mnóstwo kobiet, które złożyły kawałek siebie na ołtarzu cudzych oczekiwań. Bohaterka „Mojego wspaniałego życia” nie czuje się jednak ofiarą: ryzykuje, popełnia błędy i tańczy do upadłego.

Na film obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w kasach BOK.

Seans objęty cyklem "Wychodzę z rodzicami". Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 2.

Po seansie spotkanie z Łukaszem Maciejewskim – filmoznawcą, krytykiem filmowym i teatralnym, historykiem kina, wykładowcą akademickim, autorem książek. W spotkaniu wezmą udział zaproszeni goście, twórcy filmu lub aktorzy.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.