null

Viki Gabor: Koncert w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.01.2022 19:00 - 29.01.2022 21:00
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. Głębocka 66
Nastoletnia piosenkarka Viki Gabor na tle wielokolorowej identyfikacji wizualnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przed białołęcką publicznością wystąpi Viki Gabor.

Witam wszystkich jestem Viki! Pochodzę z bardzo muzykalnej rodziny. Urodziłam się w Niemczech, kilka lat mieszkałam w Anglii, a teraz mieszkam w Polsce. Chciałabym opowiedzieć, jak zaczęła się moja pasja i zamiłowanie do muzyki. Po raz pierwszy na scenie wystąpiłam w The Voice Kids, to było niesamowite przeżycie i doświadczenie, poznałam tam wielu nowych przyjaciół! Mój pierwszy singiel „Time” ma 5 miliony wyświetleń na YouTube, a nie wiem czy wiecie, że remiksowany był przez shanguy I Melo.Kids (...) W 2019 roku wystąpiłam w Sopocie na „TOP Of The TOP Sopot Festival – Young Choice Awards", było naprawdę świetnie! (...) również w 2019 roku wzięłam udział w Eurowizji Junior. Spotkałam tam wspaniałych ludzi z całej Europy, a nawet Australii, moja piosenka „Superhero” tak się spodobała, że wygrałam i jestem z tego powodu megaszczęśliwa. „Superhero” ma już 22 milionów wyświetleń na youtube!  

 

2020 zaczął się dla mnie naprawdę świetnie, nagrałam piosenkę z niesamowitą Kayah (...) „Ramie w Ramie” ma prawie 43 milionów wyświetleń na YouTube, co jest superwynikiem. . Zostałam nominowana w trzech kategoriach do nagrody Fryderyki, to naprawdę niesamowite, nigdy nie myślałam, że będę mogła zostać nominowana do tak ważnej nagrody! 4 września 2020 wydałam swoją debiutancką płytę „Getaway (Into My Imagination)” która już pokryła się złotem. Kocham was.


Wydarzenie objęte jest projektem "Wychodzę z rodzicami", podczas którego animatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub pod numerem telefonu (22) 300 48 00. Start zapisów: 25 stycznia.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.