null

Viki Gabor: Koncert w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.01.2022 19:00 - 29.01.2022 21:00
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. Głębocka 66

Podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przed białołęcką publicznością wystąpi Viki Gabor.

Witam wszystkich jestem Viki! Pochodzę z bardzo muzykalnej rodziny. Urodziłam się w Niemczech, kilka lat mieszkałam w Anglii, a teraz mieszkam w Polsce. Chciałabym opowiedzieć, jak zaczęła się moja pasja i zamiłowanie do muzyki. Po raz pierwszy na scenie wystąpiłam w The Voice Kids, to było niesamowite przeżycie i doświadczenie, poznałam tam wielu nowych przyjaciół! Mój pierwszy singiel „Time” ma 5 miliony wyświetleń na YouTube, a nie wiem czy wiecie, że remiksowany był przez shanguy I Melo.Kids (...) W 2019 roku wystąpiłam w Sopocie na „TOP Of The TOP Sopot Festival – Young Choice Awards", było naprawdę świetnie! (...) również w 2019 roku wzięłam udział w Eurowizji Junior. Spotkałam tam wspaniałych ludzi z całej Europy, a nawet Australii, moja piosenka „Superhero” tak się spodobała, że wygrałam i jestem z tego powodu megaszczęśliwa. „Superhero” ma już 22 milionów wyświetleń na youtube!  

 

2020 zaczął się dla mnie naprawdę świetnie, nagrałam piosenkę z niesamowitą Kayah (...) „Ramie w Ramie” ma prawie 43 milionów wyświetleń na YouTube, co jest superwynikiem. . Zostałam nominowana w trzech kategoriach do nagrody Fryderyki, to naprawdę niesamowite, nigdy nie myślałam, że będę mogła zostać nominowana do tak ważnej nagrody! 4 września 2020 wydałam swoją debiutancką płytę „Getaway (Into My Imagination)” która już pokryła się złotem. Kocham was.


Wydarzenie objęte jest projektem "Wychodzę z rodzicami", podczas którego animatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub pod numerem telefonu (22) 300 48 00. Start zapisów: 25 stycznia.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap