null

Węzeł przesiadkowy Winnica

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wizualizacja węzła przesiadkowego Winnica. Na peronie, pod ażurowym zadaszeniem stoi nowoczesny zółto-czerwony tramwaj. Po platformie przystankowej przemieszczają się piesi. W tle budynek węzła przesiadkowego, którego elewację porastają pnącza.

Jak powinna być zorganizowana pętla autobusowo-tramwajowa oraz parking Parkuj i Jedź przy węźle przesiadkowym Winnica?

Na to pytanie będą starali się odpowiedzieć autorzy koncepcji węzła. Zarząd Transportu Miejskiego zaprasza na spotkania informacyjne on-line.

We wtorek, 16 listopada o godz. 17.00 i 19 listopada o godz. 18.00 odbędą się spotkania informacyjne on-line na temat koncepcji węzła przesiadkowego Winnica. Węzeł planowany jest przy skrzyżowaniu przedłużenia ul. Światowida z Modlińską. Połączy on linię tramwajową Młociny – Winnica, komunikację autobusową oraz parking „Parkuj i Jedź” dla kierowców z Białołęki i północnej części aglomeracji.

Spotkania – ze względu na pandemię koronawirusa – odbędą się wyłącznie w formie on-line w serwisie YouTube na kanale firmy przygotowującej koncepcję www.idompoland.com/winnica-spotkanie.

W trakcie spotkań nie będzie można zadawać pytań autorom koncepcji. Zachęcamy do przesyłania uwag na adres konsultacje@idom.com, czekamy na nie do 19 listopada. Wszelkie uwagi zostaną zapisane i wraz z odpowiedziami znajdą się w końcowym raporcie.