null

X Puchar Białołęki 2022 - turniej piłki siatkowej chłopców

Drukuj otwiera się w nowej karcie
18.09.2022 09:00 - 18.09.2022 16:00
Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Strumykowa 21
Chłopiec w stroju sportowym, trzyma w ręku puchar, a pod pachą piłkę do siatkówki. Na szyi ma zawieszony medal.

"Puchar Białołęki" jest organizowany od 2013 roku.

W tym roku organizujemy go po raz dziesiąty, w kategorii młodzik (U16) dla 12 zespołów (ok. 140-160 uczestników).

Zawody są jednym z elementów kalendarza sportowego Białołęki, popularyzowania piłki siatkowej i szkolenia siatkarskiego prowadzonego w dzielnicy Białołęka od 2011 roku. Popularyzują również aktywny i zdrowy tryb życia.

W nadchodzącym turnieju o „Puchar Białołęki” ponownie zaprosiliśmy zespoły z Warszawy (Plas, Iskra), Mazowsza (Siedlce, Tłuszcz, Międzyborów) a także Polski (Bydgoszcz, Grudziądz, Łódź, Rawa Mazwoiecka). „Puchar Białołęki” stał się już tradycyjną imprezą siatkarską, znaną nie tylko w Białołęce i Warszawie, ale również w siatkarskiej Polsce, rozgrywaną w okresie przygotowania do sezonu rozgrywkowego. Zwykle uczestniczą w nim najlepsze zespoły, dzięki czemu stanowi on przegląd czołowych zawodników w swojej kategorii wiekowej.

W 2013 roku odbyła się pierwsza edycja „Pucharu Białołęki”. W ubiegłym roku w turnieju uczestniczyło 12 zespołów, tj. około 160 młodych siatkarzy. Zawody są adresowane do dzieci i młodzieży oraz mieszkańców Warszawy, w szczególności mieszkańców Dzielnicy Białołęka. Turniej ma na celu integrację mieszkańców dzielnicy.

Wstęp wolny dla publiczności. 

Organizator: Umks Wola - projekt "Białołęcki Volley"

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap