Kalendarz wydarzeń

 • Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

  Dwa niedźwiedzie siedzą na fioletowym kocu, położonym na zielonej łące pełnej kwiatów. Jeden z nich (większy) trzyma w objęciach drugiego (mniejszego).

  Bezpłatny seans w ramach 31. Finału WOŚP.

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • AREK KŁUSOWSKI | koncert w ramach 31. Finału WOŚP

  Zdjęcie Arka Kłusowskiego w layoutcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Białołęcki Ośrodek również wspiera WOŚP – chcemy podziękować wolontariuszom, białołęczanom i wszystkim tym, którzy angażują się w działania Najpiękniejszej Orkiestry Świata. Dlatego organizujemy specjalnie dla Was wyjątkowy koncert. Na scenie pojawi się Arek Kłusowski!

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • Fenomen

  Jurek Owsiak, ubrany w charakterystyczną żółtą koszulę i czerwone jeansy. Ma rozłożone na bok ręce, stoi na scenie na tle kolorowych banerów z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

  Dokument o WOŚP i Jurku Owsiaku. Pokaz w "Kinie na boku"

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • Witajcie w naszej bajce!

  Rysowana postać, kobieta, ma turkusowe włosy i różową bluzę oraz pomarańczowe spodnie i sportowe buty. Jest uśmiechnięta, stoi na klawiaturze pianina, próbując utrzymać równowagę.

  Koncert muzyki filmowej uczestników zajęć w BOK. Wstęp wolny.

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • Minimalistyczne krajobrazy

  Mozaika w kolorze niebieskim.

  Wystawa mozaik Katsiaryny Bahamazavaj.

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • Kinowy Poranek

  Troje ludzi siedzi na brzegu fontanny. Starszy pan w żołnierskiej kurtce i czapce czyta gazetę. Obok niego siedzą chłopiec w okularach oraz dziewczynka w czerwonych spodniach, którzy na niego patrzą.

  Projekcja filmu "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona".

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • Seans dla rodziców

  Siedmioro osób przy stole, mają zdenerwowane lub zasmucone twarze. Wyglądają jak żałobnicy.

  Pokaz filmu "Masz Ci los!".

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • Spotkania Filmowe: "W trójkącie"

  Młody mężczyzna w okularach na głowie leży na plaży z uśmiechniętą dziewczyną.

  W ramach cyklu zapraszamy na seanse i dyskusje z krytykiem filmowym Łukaszem Maciejewskim. W kolejnym spotkaniu przy Głębockiej 66 zobaczymy film "W trójkącie" w reżyserii Rubena Östlunda.

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • Koncert walentynkowy: Maria Sadowska

  Portret Marii Sadowskiej na fioletowym tle. Kobieta jest blondynką ze średnimi, prostymi włosami. Ubrana jest w miękki, jasny sweter .

  Sześć lat temu był „Jazz na ulicach", dziś dookoła podziały, lęki i szum. Maria Sadowska na taki real mówi: only love! Muzyka może być lekiem na całe zło, jeśli nie ma innego. Ta płyta temu dowodzi. Jej przekaz jest jasny i tego dziś chcemy. Opowieści śpiewanych szczerze i wprost o rzeczach najważniejszych (onet.pl)

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • Teatr Fizyczny na styku kultur

  Wykrzywiona twarz mężczyzny na fioletowo-niebieskim tle, mężczyzna w czarnej koszulce patrzący w dal, dwóch patrzących na siebie klaunów.

  Na scenie BOK odbędzie się międzynarodowe spotkanie teatralne artystów z krajów Europy i Ameryki Południowej „Zjednoczeni w Różnorodności – Dla Teatru Fizycznego”. Jednego wieczoru wystąpią przedstawiciele dwóch kontynentów. W programie spektakle i pokazy pracy artystów z Ekwadoru, Chile, Kolumbii, Danii, Francji i Polski. Nie zabraknie elementów klaunady, pantomimy, teatru cieni, iluzji oraz technologii video mappingu na scenie.

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl

 • Teatr Capitol: Bożyszcze kobiet

  Mężczyzna obejmuje kobietę, która patrzy mu w oczy i dotyka jego klatki piersiowej.

  „Bożyszcze kobiet” to lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach.

  źródło: bialoleka.um.warszawa.pl