• Artykuł

  5 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie lodowiska Białołęckiego Ośrodka Sportu. Zimowe szaleństwo na lodzie możliwe jest przy ul. Strumykowej

 • Artykuł

  2 dni piłkarskich emocji, sportowych zmagań i wielkich emocji dla zawodników z roczników 2012 i 2013.

 • Artykuł

  28 listopada w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ulicy Głębockiej 66 zapanował klimat iście z plaż w Rio de Janeiro. Ciepłą, pełną uśmiechu i lekkości energię zapewnili wyjątkowi artyści zaproszeni do udziału w wydarzeniu. Festiwal rozpoczął się koncertem zespołu SambaSoul. Artyści zaprezentowali pełne wrażliwości i finezji wykonania takich utworów, jak np. "Garota de Ipanema” czy “Mais que nada”. W trakcie koncertu nie zabrakło też brawurowych wykonań samby karnawałowej w...

 • Artykuł

  Andrzejkowa potańcówka zgromadziła liczna grupę miłośników tańca w różnym wieku. Na parkiecie tańczono w parach, ale również i w kółeczku, do utworów zagranicznych i polskich wykonawców m.in. Krzysztofa Krawczyka oraz Jerzego Połomskiego. O taneczną atmosferę przy muzyce na żywo zadbali członkowie zespołu muzycznego Jeżcze Oprawę artystyczną, z muzyką na żywo, zapewnili członkowie zespołu Jeżcze.

 • Artykuł

  24 edycja biegu za nami.

 • Artykuł

  14 listopada w Białołęckim Ośrodku Sportu odbył się Białołęcki Turniej z Mistrzem o Puchar Niepodległości w tenisie stołowym. Turniej rozgrywany był aż w 6 kategoriach. kat. Młodzież do 12 lat kat. Młodzież 12 – 18 lat kat. Gry podwójne kat. Kobiety (bez licencji) kat. Mężczyźni do 30 lat kat. Mężczyźni ponad 30 lat W turnieju wzięło udział niemal 200 osób.

 • Artykuł

  14 listopada 2021 r. pod balonem Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 młodzi piłkarze z roczników 2011 i 2012 rywalizowali w turnieju o Puchar Burmistrza Dzielnicy Białołęka z okazji 100-lecia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Klasyfikacja medalowa rocznik 2011: Barca Academy Hutnik Warszawa Derby 356 Klasyfikacja medalowa rocznik 2012 AP Wilki Mundialito Białe Orły

 • Artykuł

  Trzy dni świętowania i sąsiedzkiej integracji zgromadziły rzesze Białołęczan. Koncerty, piknikowanie, zajęcia sportowe i mnóstwo innych atrakcji zrekompensowały miesiące bez imprez.

 • Artykuł

  Tradycyjnie w październiku odbyły się Dni Węgierskie na Białołęce. W tym roku, w dniach 8-10 października, były zorganizowane po raz szósty. Dni Węgierskie składały się z trzech wydarzeń: przeglądu współczesnego kina węgierskiego, koncert zespołu „Vołosi” i wycieczki zabytkowym Ikarusem z gawędą Białołęka - węgierski zakątek. 

 • Artykuł

  W ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej dzieci i młodzież z białołęckich szkół uczestniczyła w koncercie „Symfonia na skrzypce i DJ-a”, który odbył się w Białołęckim Ośrodku Kultury.